1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Koncertowa jesień w UK

jesien 2018Jesień w UK wypełniona będzie świetnymi wydarzeniami i występami polskich gwiazd muzycznych oraz kabaretowych. Mistrzowie stand-up, zespół Perfect, Katarzyna Nosowska, przebojowi Marcin Daniec i Igor Kwiatkowski, bezbłędny kabaret Nowaki oraz dziesięciu tenorów na jednej scenie – to wszystko po prostu trzeba zobaczyć.

 

 


10 Tenorów 
23 września w Londynie: The Broadway Theatre, start o 18.00
Po raz pierwszy w Londynie; 10 Tenorów – Projekt Międzynarodowy wraz z orkiestrą symfoniczną z Kijowa. W repertuarze najbardziej znane na świecie hity, jak „O sole mio", "Caruso", "Nessun Dorma", ''La Donna e mobile'', ''Besame Mucho", "Volare” i wiele, wiele więcej! Serdecznie zapraszamy!
Bilety: www.ticketmaster.co.uk oraz www.broadwaytheatre.org.uk

tenorzy 10 uk plakat

Nosowska na Tłusto
05 października, Londyn, O2 Forum, Kentish Town, start o 20.00
06 października, Glasgow, SWG3, start o 20.00
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.
Bilety: www.enjoyuk.pl  

katarzyna nosowska uk plakat
Stand-up Night
19 października, Leeds, Riley Smith Theatre, start 20.00
20 paździenika, Northampton, Spinney Theatre, start o 20.00
21 października, Leicester, Y Theatre, start o 19.00
Jeźdźców Apokalipsy tak naprawdę jest sześciu i właśnie lecą na Wyspy. Rozrywkowi jak granat ogłuszający, więc nie zdziwcie się, jeśli część z nich przez bramki na lotnisku nie przejdzie. Robert Korólczyk, Mariusz Kałamaga i Marcin Wojciech – wszyscy trzej wywodzący się z świata kabaretu, jednak w odsłonie solowej pozwalający sobie na o wiele więcej. Tomasz Jachimek – człowiek-instytucja polskich solówek i monologów. Jacek Noch – komik z nieuleczalną chorobą, który swój stan przekuwa w niepodrabialny humor. Ewa Błachnio – rodzynka w tym zestawie, najbardziej ambitne one-woman-show polskiej sceny. Wszyscy dla Was, wszyscy w UK. Enjoy!
Bilety: www.kabaretywuk.co.uk  

stand up night 2018 plakat
Koncert zespołu Perfect
18 listopada, Londyn, 02 Forum, Kentish Town, start o 19.00
Perfect – polski zespół rockowy, założony w 1980 roku. Wykonawca największych polskich przebojów: „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Niewiele ci mogę dać”,” Autobiografia”. W 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Jesienią 2016 roku premierę miał album „Muzyka”, a w kwietniu 2017 ukazał się trójpłytowy album „Perfect Live April 1, 1987”- reedycja z okazji 30-lecia koncertu. 
Bilety: www.enjoyuk.pl   

perfect londyn 2018 plakat
Polska Noc Kabaretowa 2018
29 listopada, Manchester Academy, start o 20.00
30 listopada, Bethel Convention Centre w Bimingham, start o 20.00
1 grudnia, Kingsgate Conference Centre w Peterborough, start o 20.00
2 grudnia, Troxy w Londynie, start o 18.00
Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości!
Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. Autorem scenariusza jest Robert Górski. Polską Noc Kabaretową poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju a wraz z nimi wystąpią: Kabaret Nowaki, Marcin Daniec oraz Igor Kwiatkowski.
Bilety: www.kabaretywuk.co.uk

polska noc kabaretowa peterborough 2018 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC