1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.7.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford na weekend #9

bnw gl 9W ten jesienny weekend w Bedford nuda na pewno nam nie grozi. Zobaczymy bowiem imponujące, wyrzeźbione sylwetki osób, zmagających się w zawodach Battle of Bedford. Zrobimy zakupy na artystycznym ryneczku. Po raz ostatni w tym roku upolujemy okazje cenowe za 5 funtów. I odwiedzimy fajna wystawę. Udanej soboty i niedzieli!

 
Co?

The Battle of Bedford
Gdzie?
Bedford Corn Exchange, 13 St Paul's Square, Bedford MK40 1SL
Kiedy?
Sobota, 23 października, start o 12:00 (drzwi otwarte od 11:30)
Za ile?
Bilety w cenie £25
Opis:
Coś dla fanów fitness i kulturystyki. Zmagania podczas Battle of Bedford połączą to, co najlepsze w obu dyscyplinach - będzie to prawdziwa uczta dla oka.
Więcej informacji tutaj:
https://www.bedfordcornexchange.co.uk/events/the-battle-of-bedford-2021/

bnw 26

 

Co?
Bedford Craft Market
Gdzie?
St. Paul's Square, Bedford MK40 1SL
Kiedy?
Niedziela, 24 października
Za ile?
Wstęp na wydarzenie bezpłatny
Opis:
Kolejna edycja Bedford Craft Market przed nami. A to oznacza oglądanie i kupowanie wszelkiego rodzaju rękodzieła, wypieków, własnoręcznie wykonanych prezentów, wytopionych świec, wydzierganych swetrów i innych cudów.

bnw 3

 

Co?
Going to Town – 200 Years of Bedford’s Art
Gdzie?
The Higgins Bedford, Castle Lane, Bedford MK40 3XD
Kiedy?
Na wystawę można wybrać się zarówno w nadchodzącą sobotę i niedzielę, jak i w inne dni do marca 2022. Wystarczy tylko zarezerwować swoje bezpłatne wejście na stronie:
https://www.thehigginsbedford.org.uk/Book_Online/Book_Online.aspx
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
Nasze piękne miasto i równie piękna rzeka oczami lokalnych artystów na przełomie 200 lat - to jedna z tych wystaw artystycznych, którą warto zobaczyć. Na dziełach JMW Turner, Dory Carrington, Thomasa Fishera czy Stanleya Orcharta zobaczymy miejską historię, budynki, zwyczaje i ludzi.

bnw 23

 

Co?
FiverFest Bedford
Gdzie?
Różne lokalizacje na terenie Bedford
Kiedy?
Akcja trwa do soboty, 23 października
Za ile?
Jak sama nazwa wskazuje: za £5 :)
Opis:
Nasze miasto po raza kolejny bierze udział w krajowym święcie małych lokalnych biznesów, przedsiębiorstw i usługodawców. Uczestnictwo w tygodniowym Totally Locally's Fiver Fest oznacza, że od soboty, 9 października, wiele produktów i usług będzie w Bedford dostępnych za symbolicznego piątaka.
Lokalne firmy, biorące udział w inicjatywie, zaoferują cały wachlarz specjalnych ofert – za przysłowiowe grosze kupić będzie można kosmetyki, kwiaty, książki, usługi fryzjerskie, słodycze czy jedzenie. Pełen spis promocyjnych produktów i usług znajduje się tutaj:
https://www.towncentrechampions.co.uk/whos-in1

bnw 21

 

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC