1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford na weekend #10 - Halloween 2021

bnw gl 10Przed nami weekend, na który wielu czeka z niecierpliwością - w niedzielę bowiem świętujemy Halloween. W związku z tym nasz przegląd weekendowych wydarzeń miejskich musiał zyskać inną formę i w całości został poświęcony bardziej oraz mniej strasznym atrakcjom. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam upiornej zabawy.

 
Co?
Harpur’s Halloween Pumpkin Carving
Gdzie?
Harpur Centre, Horne Lane, Bedford, MK40 1TJ
Kiedy?
Sobota, 30 października, 11:00 - 16:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Zapraszamy wszystkich w sobotę do centrum handlowego Harpur, a dokładniej - do jego “piwnicy”. Na najniższym poziomie centrum czeka specjalna stacja z dynami, gdzie będzie można własnoręcznie wyrzeźbić halloweenowe dzieło i zabrać je ze sobą do domu.

halloween bedford 1

Co?
Bedford Halloween Spooky Trail
Gdzie?
Centrum Bedford
Kiedy?
Zabawa trwa do 31 października
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
To zabawa dla najmłodszych. Wystarczy w jednym z punktów (The Works, BBTea, Serena Cafe lub Gallone's Ice Cream Parlour) odebrać mapę i odnaleźć 12 symboli w zaznaczonych lokalizacjach w centrum miasta. Po wykonaniu zadania, można odebrać swoją mroźną nagrodę w Gallone's Ice Cream Parlour.

 halloween bedford 2

Co?
Halloween Town Festival
Gdzie?
The Great Meadow, Bedford
Kiedy?
Sobota i niedziela, 30 i 31 października
Za ile?
Bilety w cenie od £37.95 dostępne na:
https://halloweentownfestival.com/
Opis:
To ponoć najbardziej straszny festiwal muzyczny w całym UK - a trwa właśnie tuż za rogiem. Mozna sobie na nim zafundować prawdziwą halloweenową metamorfozę, zobaczyć zapierające dech w piersiach pokazy i posłuchać następujących artystów: Andy C, DJ EZ, SHY FX, David Rodigan, Kings Of The Rollers, Katalyst, The Levellers, Peter Hook & The Light i Dreadzone.
halloween bedford 3

Co?
Halloween w Don't Get Locked In Escape Rooms
Gdzie?
Don’t Get Locked In, 23-27 Allhallows, Bedford MK40 1LN
Kiedy?
Niedziela, 31 października, 20:30
Za ile?
Bilety w cenie 30 funtów dostępne na stronie:
https://www.dontgetlockedin.com/
Opis:
Przebywanie w escape room czyli w miejscu, gdzie zostaliśmy zamknięci i musimy znaleźć sposób, żeby się z niego wydostać - jest samo w sobie dość przerażającym przeżyciem. Ale escape room w Halloween, gdzie pokoje przejmą duchy i upiory... to już zupełnie inny poziom jazdy. Sprawdźcie się! Szczegóły na powyższej stronie internetowej.

 halloween bedford 4

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC