1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Zderzenie Bugatti z karetką koło Bedford

simon diffey wypadek bedford bugattiW ubiegłą sobotę, 14 maja, na trasie A6 pomiędzy miejscowościami Barton-le-Clay i Clophill, blisko ronda przy Barton Road doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku kolizji sportowego, niebieskiego auta Bugatti oraz pojazdu uprzywilejowanego, śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca.

Ofiara wypadku to Simon Diffey, znany i ceniony w lokalnym środowisku były kierowca rajdowy oraz amator zabytkowych aut. Znajomi, przyjaciele, współpracownicy wspominają go jako osobę pełną entuzjazmu oraz pasji, zarówno do życia, jak i do sportu. Wszyscy podkreślają jego niezastąpione poczucie humoru oraz fakt, że potrafił być wsparciem i przyjacielem, jeśli tylko było to potrzebne.

Sprawdzanie okoliczności tego katastrofalnego zdarzenia trwa. Policjanci apelują o kontakt do każdego, kto był świadkiem kolizji z udziałem karetki i Bugatti, widział pojazdy w momentach poprzedzających wypadek, a w szczególności każdego, kto ma odpowiednie nagranie z kamery samochodowej. Ze służbami można skontaktować się poprzez stronę www.beds.police.uk .

simon diffey wypadek bedford bugatti slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC