1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Wyjątkowy dzień w Polskiej Szkole Sobotniej przy PLCA

plca 215 listopada 2014 roku zapisze się na długo w pamięci uczniów, rodziców, nauczycieli i wolontariuszy Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA jako dzień wyjątkowy. Tego dnia wszyscy uczniowie od najmłodszych Smerfów po szóstoklasistki pokazali, co to znaczy być Polakiem i czym są dla nich symbole narodowe. Jak ważne jest to, aby znać swoją tożsamość narodową i pamiętać o tych, którzy oddali życie za niepodległą Polskę i wolną Europę.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Polskiej Szkole Sobotniej przy PLCA w Bedford

b (2)„Chcę wam życzyć na początek, by nauka szła jak z płatka, żeby było tyle piątek, ile pszczół na polnych kwiatkach. Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze. Żeby w szkole było milej, niż nad rzeką, niż nad morzem.” W Polskiej Szkole Sobotniej przy PLCA najbliższe miesiące na pewno będą pełne interesujących zajęć i aktywności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z inauguracji roku szkolnego 2014/2015.

POLSKIE STUDIA W UK

Co prawda zbliża się lato i rok akademicki w Polsce wkrótce się zakończy, ale może jest to dobry czas na to, aby zastanowić się, co dalej? Może nie czujesz się pewnie w posługiwaniu się językiem angielskim i nauka w tutejszej szkole nie jest dla Ciebie? Nic straconego. Magdalena Półtorak mieszka w Peterborough i  jest studentką prawa w prywatnej Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji z siedzibą w Warszawie i wykładami między innymi w Londynie. Opowie nam o początkach studiów oraz o tym, czy mieszkając w Wielkiej Brytanii warto studiować w polskiej placówce edukacyjnej.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC