1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford na weekend #8

bnw gl 8Zapowiada się weekend wypełniony kulturą i sztuką w Bedford. Bynajmniej jednak nie będzie nudno. Zobaczymy bowiem nasze miasto w zupełnie innym wydaniu - oczami utalentowanych lokalnych artystów, na przestrzeni dwustu lat. Dzieciaki zajmą się rękodziełem i stworzą swoje własne papierowe lampony. Zagra także dla nas orkiestra. A to nie koniec atrakcji...

 
Co?

Going to Town – 200 Years of Bedford’s Art
Gdzie?
The Higgins Bedford, Castle Lane, Bedford MK40 3XD
Kiedy?
Na wystawę można wybrać się zarówno w nadchodzącą sobotę i niedzielę, jak i w inne dni do marca 2022. Wystarczy tylko zarezerwować swoje bezpłatne wejście na stronie:
https://www.thehigginsbedford.org.uk/Book_Online/Book_Online.aspx
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
Nasze piękne miasto i równie piękna rzeka oczami lokalnych artystów na przełomie 200 lat - to jedna z tych wystaw artystycznych, którą warto zobaczyć. Na dziełach JMW Turner, Dory Carrington, Thomasa Fishera czy Stanleya Orcharta zobaczymy miejską historię, budynki, zwyczaje i ludzi.

bnw 23

Co?
Airship Paper Lanterns
Gdzie?
The Higgins Bedford, Castle Lane, Bedford MK40 3XD
Kiedy?
Sobota, 16 października, 14:45
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - wystarczy tylko zarezerwować swoje bezpłatne wejście na stronie:
https://www.thehigginsbedford.org.uk/Book_Online/Book_Online.aspx
Wstęp dla dzieci powyżej 5 lat. Jeden opiekun na jedno dziecko.
Opis:
Zostajemy w Higgins Galery, bo to właśnie tutaj w sobotę dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, stworzyć swoje własne, papierowe sterowce oraz nieźle się przy tym pobrudzić.

bnw 24

Co?
An Evening With the Bedford Orchestral Society
Gdzie?
St Paul's Church, Saint Paul's Square, Bedford MK40 1SQ
Kiedy?
Sobota, 16 października, 19:30 – 21:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie w cenie £13
https://www.eventbrite.co.uk/e/an-evening-with-the-bedford-orchestral-society-tickets-167061087209
Opis:
Pierwszy występ przed publicznością od osiemnastu miesięcy - to na pewno wspaniałe wydarzenie zarówno dla muzyków Bedford Orchestral Society, jak i dla słuchaczy. Orkiestra zaprezentuje utwory m.in. Edwarda Elgara. A wszystko w majestatycznej, kościelnej scenerii.

bnw 25

Co?
Bedford Record Fair
Gdzie?
The Harpur Suite, Bedford Corn Exchange
Kiedy?
Sobota, 16 października, w godzinach 10:00 - 15:30
Za ile?
£3 za osobę dorosłą (£6 kosztuje wczesny bilet, gwarantujący wejście o 09:00)
Opis:
Wydarzenie, które zadowoli fanów muzyki wszelkiej maści - na miejscu czekać będzie mnóstwo płyt winylowych do kupienia. Więcej info: http://www.vip-24.com/venues/bedford.htm

bnw 1

Co?
FiverFest Bedford
Gdzie?
Różne lokalizacje na terenie Bedford
Kiedy?
Akcja trwa do soboty, 23 października
Za ile?
Jak sama nazwa wskazuje: za £5 :)
Opis:
Nasze miasto po raza kolejny bierze udział w krajowym święcie małych lokalnych biznesów, przedsiębiorstw i usługodawców. Uczestnictwo w tygodniowym Totally Locally's Fiver Fest oznacza, że od soboty, 9 października, wiele produktów i usług będzie w Bedford dostępnych za symbolicznego piątaka.
Lokalne firmy, biorące udział w inicjatywie, zaoferują cały wachlarz specjalnych ofert – za przysłowiowe grosze kupić będzie można kosmetyki, kwiaty, książki, usługi fryzjerskie, słodycze czy jedzenie. Pełen spis promocyjnych produktów i usług znajduje się tutaj:
https://www.towncentrechampions.co.uk/whos-in1

bnw 21

 

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC