1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bonfire w Bedford i okolicach

fajerwerki bedford 2016Nadchodzący weekend, a zwłaszcza sobota, upłynie pod znakiem bajecznych widowisk pirotechnicznych na niebie. Anglicy świętować będą Bonfire Night w - jak zwykle - huczny, głośny oraz kolorowy sposób. Pokazy fajerwerków to również świetna okazja do wspólnej rodzinnej zabawy, szykujcie się więc wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Podpowiadamy, gdzie zobaczycie najlepsze spektakle ze sztucznymi ogniami w roli głównej.

Apple Day 2018

apple day bromham 2018 glW tym roku po raz kolejny pobawimy się podczas popularnego Apple Day w Bromham Mill. Na wydarzenie zapraszamy w niedzielę, 21 października, w godzinach 11:00 – 16:00. Będzie to uroczystość na cześć dobrego, wiejskiego życia i świetna okazja na zabawę dla całych rodzin. Czeka nas dzień wypełniony pysznym jedzeniem, rękodziełem, sztuką, mnóstwem stoisk oraz, oczywiście, jabłkami w przeróżnych postaciach.

Northampton Balloon Festival 2018

northampton balloon festival 2018Dwudziesta dziewiąta edycja popularnego Northampton Balloon Festival przed nami. Jeżeli tylko dopisze pogoda, przez trzy dni oglądać będziemy przepiękne widowiska na niebie oraz na ziemi z udziałem wielkich i kolorowych balonów. Program wydarzenia dodatkowo zapewni wszechstronną rozrywkę dla każdego, dlatego warto pojechać do Billing Aquadrome w ten weekend.

Koncertowa jesień w UK

jesien 2018Jesień w UK wypełniona będzie świetnymi wydarzeniami i występami polskich gwiazd muzycznych oraz kabaretowych. Mistrzowie stand-up, zespół Perfect, Katarzyna Nosowska, przebojowi Marcin Daniec i Igor Kwiatkowski, bezbłędny kabaret Nowaki oraz dziesięciu tenorów na jednej scenie – to wszystko po prostu trzeba zobaczyć.

40. Bedford River Festival

bedford river festival 201840. Jubileuszowy Bedford River Festival już w ten weekend! Możemy szykować się na ogrom atrakcji, wydarzeń, stoisk, rozrywki, muzyki i ciekawych zajęć. Słowem: na rzeczy, które dziać się będą zarówno na samej rzece, jak i na przyległym do niej terenie. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o tej jednej z najważniejszych miejskich imprez w roku.

Bedford Big High Street Showcase 2018

high street 01Jeden z największych miejskich festiwali powraca ze swoją nową edycją. Już w sobotę, 2 czerwca, na High Street w Bedford pojawią się lokalne firmy, osoby związane z rozrywką oraz grupy społeczne, by w ramach Bedford Big High Street Showcase zaprezentować to, co najlepsze w sercu naszego miasta.

Nowy "Pitbull" w Bedford

pitbull ostatni pies uk bedford„Pitbull. Ostatni pies” to film w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. „Pitbulla” obejrzymy w naszym kinie Vue w Bedford począwszy od 12 kwietnia.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC