1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

40. Bedford River Festival

bedford river festival 201840. Jubileuszowy Bedford River Festival już w ten weekend! Możemy szykować się na ogrom atrakcji, wydarzeń, stoisk, rozrywki, muzyki i ciekawych zajęć. Słowem: na rzeczy, które dziać się będą zarówno na samej rzece, jak i na przyległym do niej terenie. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o tej jednej z najważniejszych miejskich imprez w roku.

Nowością jest fakt, że zabawa w ramach festiwalu obejmie w sobotę i niedzielę również St Mary's Gardens, gdzie na sześciu scenach zobaczymy taniec, pokazy czy występy muzyczne. Miejsce stanie się także areną dla Adventure Village, wesołego miasteczka oraz Sports Village – tutaj spróbujemy swoich sił w różnych dziedzinach sportowych.

Dodatkowo, w 2018 roku obchodzimy setną rocznicę zakończenia I wojny światowej. W związku z tym podczas festiwalu, w Heritage Village, pojawi się ponad 50 rekonstruktorów – możemy spodziewać się pokazów wojennych oraz wystaw.

W Russell Park stanie scena główna festiwalu, a zaprezentują się na niej m.in.: The Scruff and The Wholls czy Dub Pistols.

Nie obędzie się bez tradycyjnego już pokazu fajerwerków w sobotę i niedzielnej parady, która przejdzie nową trasą, uwzględniającą nawet więcej ulic miasta niż w poprzedniej edycji Bedford River Festival.

I, jak zawsze, ogromna część atrakcji odbędzie się na wodzie. Nie zabraknie tradycyjnego wyścigu smoczych łodzi w sobotę oraz wyścigu tratwowego w niedzielę. Slalom kajakowy, parada oświetlonych łodzi, wyścig zwierzaków-dmuchańców czy pokaz jet boots to tylko niektóre z propozycji dla publiczności na lądzie.

 

Wykaz atrakcji wraz z mapą River Bedford Festival 2018 znajduje się na:
http://www.bedford.gov.uk/leisure_and_culture/outdoor_events.aspx

 

Pamiętajmy również o utrudnieniach w ruchu drogowym i zamknięciu ulic w związku z festiwalem oraz niedzielną paradą. Więcej informacji na ten temat przeczytamy tutaj [klik].

bedford river festival 2018 mapa

bedford river festival 2018 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC