1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.7.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford na weekend #7

bnw slider 7W ten weekend w Bedford będziemy mieli wiele okazji, żeby uszczuplić zawartość naszych portfeli. Jeśli nie wydamy pieniędzy na popularnym festiwalu piwnym - to zapewne stracimy je w nowej strefie zakupowej w Harpur Shopping Centre. A już na pewno wydamy wiele pięciofuntówek w specjalnej akcji promocyjnej. Sprawdźcie szczegóły. Udanej soboty i niedzieli!

 
Co?

The Big Launch Event: Harpur Shopping Centre
Gdzie?
Harpur Shopping Centre, Horne Ln, Bedford MK40 1TJ
Kiedy?
Sobota, 9 października, 11:00 - 15:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
Gotowi na zakupy? Nasze centrum handlowe zaprasza na otwarcie nowej strefy zakupów, która znajduje się w... piwnicy. Na miejscu dużo rodzinnej rozrywki; malowanie twarzy, modelowanie balonów, a także szansa na wygranie talonu na zakupy o wartości 200 funtów.

bnw 20

Co?
Bedford Beer and Cider Festival
Gdzie?
Bedford Corn Exchange, St Paul's Square, MK401SL
Kiedy?
Sobota, 9 października, 12:00 - 22:30
Za ile?
Koszt biletów: £2 (wstęp przed 16:00) i £3 (wstęp po godzinie 16:00)
Opis:
Kufle w górę! Jutro ostatni dzień 43. Bedford Beer and Cider Festival i ostatnia szansa na skosztowanie kilku z ponad 120 propozycji piwnych oraz cydrowych. Na miejscu dostępne gorące i zimne przekąski. Więcej informacji na:
https://northbeds.camra.org.uk/bedfordfestival.htm

bedford beer cider festival 2017 slider

Co?
FiverFest Bedford
Gdzie?
Różne lokalizacje na terenie Bedford
Kiedy?
Akcja trwa od soboty, 9 października do soboty, 23 października
Za ile?
Jak sama nazwa wskazuje: za £5 :)
Opis:
Nasze miasto po raza kolejny bierze udział w krajowym święcie małych lokalnych biznesów, przedsiębiorstw i usługodawców. Uczestnictwo w tygodniowym Totally Locally's Fiver Fest oznacza, że od soboty, 9 października, wiele produktów i usług będzie w Bedford dostępnych za symbolicznego piątaka.
Lokalne firmy, biorące udział w inicjatywie, zaoferują cały wachlarz specjalnych ofert – za przysłowiowe grosze kupić będzie można kosmetyki, kwiaty, książki, usługi fryzjerskie, słodycze czy jedzenie. Pełen spis promocyjnych produktów i usług znajduje się tutaj:
https://www.towncentrechampions.co.uk/whos-in1

bnw 21

Co?
Bedford Flea Market
Gdzie?
St. Paul's Square, Bedford, MK40 1SL
Kiedy?
Niedziela, 10 października, 10:00 - 15:30
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
Wspaniały wybór wysokiej jakości towarów używanych, obecność utalentowanych lokalnych artystów oraz możliwość kupna lokalnych świeżych składników i produktów - oto przepis na doskonałą niedzielę zakupową w Bedford na ryneczku.

love your market bedford

 

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC