1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Świąteczna rekrutacja w Royal Mail

praca poczta royal mail 2018Przed brytyjską pocztą jeden z najbardziej zapracowanych okresów w roku czyli czas przed świętami Bożego Narodzenia. Firma rozpoczęła zakrojoną na dużą skalę rekrutację pracowników tymczasowych. W naszym mieście poszukiwani są chętni do wykonywania obowiązków w Bedford Delivery Office z wynagrodzeniem od  £9.63 za godzinę.

1000 miejsc pracy w Kempston

kempston praca magazynTysiąc nowych stanowisk pracy zostanie utworzonych w wyniku sprzedaży gruntu w Kempston. Nabywca, LondonMetric Property Plc, zamierza przeznaczyć ziemię pod budowę magazynów o łącznej wielkości 670,000 stóp kwadratowych. Warto dodać, że firma posiada już centra dystrybucji Argos, Sainsbury's oraz Asda w sąsiednim Marsh Leys Business Park.

Amazon zatrudnia na święta

amazon 2017 peterboroughW lokalnym oddziale największej firmy na świecie zajmującej się handlem internetowym, powstało ponad 1,500 nowych, sezonowych stanowisk pracy. Amazon w Milton Keynes, za pośrednictwem agencji pracy, prowadzi obecnie rekrutację wśród osób, które pomogą firmie przygotować się na bożonarodzeniową gorączkę i wzmożoną liczbę zamówień od klientów.

Aldi inwestuje w Bedford

aldi bedford 2017Około 400 nowych stanowisk pracy może powstać po tym, jak niemiecki supermarket Aldi złożył wniosek o pozwolenie na budowę swojego nowego centrum dystrybucji w Bedford. Magazyn miałby powstać przy Hardwick Hill (Elstow) i zająć powierzchnię 88 tys. metrów kwadratowych. Jeśli lokalni decydenci zaaprobują wniosek, nowo wybudowane centrum w Bedford stanie się jednym z dwunastu tego typu na terenie całego kraju.

National Living Wage od kwietnia w UK

national living wage ukOd 1 kwietnia 2016 roku, wszyscy pracownicy powyżej 25. roku życia, zatrudnieni w Wielkiej Brytanii, będą mieli prawo do zarabiania £7.20 za godzinę swojej pracy. Ta nowa stawka nosi nazwę National Living Wage i jest o 50 pensów wyższa niż obowiązująca obecnie podstawowa stawka krajowa (National Minimum Wage).

Praca w Soprano Kebab House w Bedford

kebab soprano pracaUwaga, oferta pracy! Nowy na mapie polskich biznesów w Bedford Soprano Kebab House przyjmie do pracy odpowiedzialną i umiejącą pracować w zespole osobę. Zainteresowani proszeni są o przyniesienie swojego CV bezpośrednio do Soprano – adres: 97 Midland Road, Bedford, MK40 1BZ.

John Lewis rekrutuje – 200 stanowisk w centrach dystrybucji w Milton Keynes

praca john lewis milton keynesStartuje rekrutacja firmy John Lewis, która poszukuje pracowników (warehouse assistant partners) do swoich centrów dystrybucji w Milton Keynes. Proces potrwa dwanaście miesięcy, ale już teraz dostępne są pierwsze stanowiska. Grupa pracownicza w centrum wzbogaci się tym samym o 200 nowych osób, które będą wykonywały swoje obowiązki zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC