1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.5.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
Transport, przewozy, przeprowadzki

John Lewis rekrutuje – 200 stanowisk w centrach dystrybucji w Milton Keynes

praca john lewis milton keynesStartuje rekrutacja firmy John Lewis, która poszukuje pracowników (warehouse assistant partners) do swoich centrów dystrybucji w Milton Keynes. Proces potrwa dwanaście miesięcy, ale już teraz dostępne są pierwsze stanowiska. Grupa pracownicza w centrum wzbogaci się tym samym o 200 nowych osób, które będą wykonywały swoje obowiązki zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin.

A do tych obowiązków należeć będzie m.in. przyjmowanie i układanie produktów w magazynie czy obsługa wózków widłowych.

Oba centra dystrybucji czyli Magna Park 1 i 2 zaopatrują wszystkie 43 sklepy John Lewis na terenie kraju, a także prężnie rozwijającą się sprzedaż internetową. Na przyszły rok planuje się otwarcie kolejnego, trzeciego centrum w Milton Keynes.

Aby zgłosić swoje zainteresowanie pracą, należy wysłać aplikację online. Wszystkie szczegóły dostępne są pod tym linkiem (na dole strony prosimy wybrać ogłoszenie o Milton Keynes):
http://jlpjobs.com/search-jobs/?request_found=1&search_keywords=warehouse

Praca wiąże się z wynagrodzeniem rzędu £7.11 - £8.64 za godzinę (plus premia zmianowa), przy 37.5 godz tygodniowo na pełnym etacie (pół etatu również możliwe). Zmiany 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 – 06:00.

Czas na zgłoszenia w tej turze rekrutacyjnej upływa z dniem 27 kwietnia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport, przewozy, przeprowadzki
ABC