1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.6.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

“Kryptonim Polska” w kinach w UK

kryptonim polska 1 polski film komedia uk peterborough bedford luton polacy polonia strona portal ogloszeniaZaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on... I miłosne uczucie wystawione na największą próbę. O tym, w wielkim skrócie, opowiada film “Kryptonim Polska”, który od 16 września będzie można zobaczyć w kinach w całym UK.

Film “Mój dług” w UK

moj dlug film ukW 1999 roku jego historię zekranizował Krzysztof Krauze. W głośnym „Długu” pokazał jak bezsilność i brak zaufania do organów ścigania może doprowadzić zwykłego człowieka do ostateczności. Ponad 20 lat później drogę do ułaskawienia Sławomira Sikory pokazują twórcy filmu „Mój dług”, który zobaczymy w kinach w UK od 18 marca.

“Dziewczyny z Dubaju” w kinach w UK

dziewczyny z dubaju uk bedford peterboroughGotowi na film petardę, o którym jeszcze przed jego premierą było z wielu powodów niezwykle głośno? No to prosimy bardzo: oparty na prawdziwych wydarzeniach obraz „Dziewczyny z Dubaju” na początku grudnia wejdzie z przytupem do kin w Wielkiej Brytanii. Bilety można rezerwować już teraz na seanse w Milton Keynes, Huntingdon czy Luton.

Bedford na weekend #10 - Halloween 2021

bnw gl 10Przed nami weekend, na który wielu czeka z niecierpliwością - w niedzielę bowiem świętujemy Halloween. W związku z tym nasz przegląd weekendowych wydarzeń miejskich musiał zyskać inną formę i w całości został poświęcony bardziej oraz mniej strasznym atrakcjom. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam upiornej zabawy.

Bedford na weekend #9

bnw gl 9W ten jesienny weekend w Bedford nuda na pewno nam nie grozi. Zobaczymy bowiem imponujące, wyrzeźbione sylwetki osób, zmagających się w zawodach Battle of Bedford. Zrobimy zakupy na artystycznym ryneczku. Po raz ostatni w tym roku upolujemy okazje cenowe za 5 funtów. I odwiedzimy fajna wystawę. Udanej soboty i niedzieli!

“Wesele” Smarzowskiego w kinach w UK

wesele uk filmWojciech Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń", „Drogówka", „Róża" oraz rekordowego hitu „Kler", który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. Jego najnowszy obraz; “Wesele”, który już budzi wiele kontrowersji, zobaczymy w Milton Keynes i Huntingdon w listopadzie.

Bedford na weekend #8

bnw gl 8Zapowiada się weekend wypełniony kulturą i sztuką w Bedford. Bynajmniej jednak nie będzie nudno. Zobaczymy bowiem nasze miasto w zupełnie innym wydaniu - oczami utalentowanych lokalnych artystów, na przestrzeni dwustu lat. Dzieciaki zajmą się rękodziełem i stworzą swoje własne papierowe lampony. Zagra także dla nas orkiestra. A to nie koniec atrakcji...

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC