1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 2.8.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

“Druga połowa” w kinach w UK

druga polowa ukNie ma to jak dobra komedia romantyczna. Zwłaszcza jeśli można ją zobaczyć w weekend w kinie. I szczególnie, gdy występuje w niej plejada polskich gwiazd. Już za tydzień na wielkim ekranie, co prawda nie w Bedford, ale w najbliższych kinach w Milton Keynes czy Huntingdon obejrzymy film “Druga połowa” w reżyserii Łukasza Wiśniewskiego.

“Ściema po polsku” w Milton Keynes

sciema po polsku ukBardzo zabawna, nieprzewidywalna  i... prawdziwa komedia o kulisach szołbiznesu, parciu na szkło, łatwej kasie, wielkich ściemach i biznesie „po polsku". Takiej komedii jeszcze nie było! Zaintrygowani? Zapraszamy więc na przyszłotygodniowy seans “Ściemy po polsku” niestety nie w Bedford, ale w sąsiednim Milton Keynes.

Gwiazdy muzyczne latem w Bedford

bedford park concerts 2021Pandemia w UK w odwrocie - czas zatem szykować się na letnie festiwale. Zielone światło na przeprowadzenie kolejnej edycji otrzymali organizatorzy Bedford Park Concerts. Dzięki temu już w lipcu pobawimy się w naszym mieście na koncertach takich gwiazd, jak Olly Murs, Scouting for Girls czy Faithless.

Motywacja do działania — skąd ją brać?

motywacjaJest końcówka stycznia. Pogoda nas nie rozpieszcza. Do tego sytuacja na świecie nie napawa optymizmem. Dwa dni temu mieliśmy Blue Monday — najbardziej depresyjny dzień w roku. Co prawda sam twórca tego pseudonaukowego terminu prowadzi kampanię obalającą ten mit, ale nie da się ukryć, że nie jest to najlepszy czas w roku.

“25 lat niewinności” w Milton Keynes

25 lat niewinnosci ukNadszedł w końcu czas powrotu do kin. W nadchodzący weekend zatem polecamy wyjątkową propozycję; głośną polską produkcję, którą zobaczymy w Odeon Milton Keynes. Mowa o filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”– poruszającym dramacie sensacyjnym, opartym na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska.

Seans filmu "Zieja"

zieja uk peterborough bedfordJuż 5 września pojawi się okazja, aby zobaczyć kolejny polski film na ekranie kina w pobliskim Milton Keynes. Tym razem będzie to biograficzna opowieść o księdzu Janie Ziei- współzałożycielu Komitetu Obrony Robotników (KOR). Obraz wyreżyserował Robert Gliński („Cześć Tereska”), a wystąpili w nim czołowi polscy aktorzy.

"Swingersi" w Milton Keynes

swingersi peterborough bedfordNuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów – a zobaczycie je już w ten weekend w Odeon w MK.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC