1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Wyjątkowy dzień w Polskiej Szkole Sobotniej przy PLCA

plca 215 listopada 2014 roku zapisze się na długo w pamięci uczniów, rodziców, nauczycieli i wolontariuszy Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA jako dzień wyjątkowy. Tego dnia wszyscy uczniowie od najmłodszych Smerfów po szóstoklasistki pokazali, co to znaczy być Polakiem i czym są dla nich symbole narodowe. Jak ważne jest to, aby znać swoją tożsamość narodową i pamiętać o tych, którzy oddali życie za niepodległą Polskę i wolną Europę.

Wszystkie te uczucia wyrażone zostały w wierszach, piosenkach i prezentacjach przygotowanych przez przedszkolaków i uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA pod kierunkiem pedagogów.

Nie zabrakło również miłych słów i życzeń skierowanych do nauczycieli oraz asystentów, którzy co sobotę z uśmiechem na twarzach witają swoich wszystkich uczniów. Krótkim humorystycznym programem artystycznym przygotowanym z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie pokazali jak trudna, ale satysfakcjonująca może być praca pedagoga i wychowawcy.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było złożenie ślubowania przez wszystkich uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA oraz pasowanie na ucznia. Wszyscy uczniowie otrzymali legitymacje szkolne na nowy rok szkolny oraz upominki.

Oprócz wspaniałych występów, można było obejrzeć wystawę prac uczniów pt. „ A to Polska właśnie” oraz prace laureatów konkursu plastycznego pt. „Moja polska szkoła w Beauchamp Middle School”. Jak zawsze można było zjeść pyszne ciasto i napić się gorącej kawy lub herbaty.

PLCA zaprasza również w każdą sobotę na zajęcia Zumby dla dorosłych prowadzone przez Panią Kasię Walusiak w głównej sali Beauchamp Middle School w godz.12:30-13:30. Rezerwacje miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem: 0793564 3005 lub po prostu wiadomość na Fb.

Więcej informacji o działalności szkoły można uzyskać telefonicznie 07935643005, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie www.polish-culture.com oraz na Facebook’u: ThePLCA.

Polska Szkoła Sobotnia przy PLCA Bedford

plca 1

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC