1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.4.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

W weekend kibicujmy naszym!

mklMiłośników sportu i nie tylko serdecznie zapraszamy na mecz hokeja na lodzie, który rozegra się w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 19.00. W Planet Ice MK zmierzą się dwie drużyny; MK Lightning i Peterborough Phantoms. W składzie tej pierwszej grają polscy hokeiści, reprezentanci naszej kadry narodowej; Przemysław Odrobny oraz Mikołaj Łopuski. Mamy więc komu kibicować!

Weekendowy mecz już teraz zapowiada się niezwykle ciekawie. Przeciwnicy drużyny z Milton Keynes pokonali niedawno w rzutach karnych zespół z Telford, gwarantując sobie tym samym miejsce w finale EPL Cup i walkę z... MK Lightning. Sobotnie starcie da zatem zarówno trenerom, jak i zawodnikom, szansę na poobserwowanie rywala przed finałem oraz na zlokalizowanie mocnych i słabych punktów w drużynach.

Dodatkowo, będzie to spotkanie grup, które prezentują naprawdę dobrą formę w tym sezonie. Pomimo napiętego harmonogramu, MKL w zeszły weekend pokonało Guildford i zgarnęło tym samym maksimum punktów. Podopieczni Pete'a Russella przegrali jedynie dwa z dziesięciu meczów ligowych. Drużyna Phantoms natomiast strzeliła Piratom z Hull aż 13 goli w zeszłą sobotę i – podobnie jak MKL – poległa tylko w dwóch meczach w tym sezonie.

Bilety na mecz dostępne są online na MK-lightning.co.uk/tickets oraz w kasie Planet Ice (do kupienia osobiście lub telefonicznie: 01908 540020).

Klub MK Lightning został założony w 2002 roku i w swojej szesnastoletniej historii może pochwalić się wieloma wygranymi. Hokeistów prowadzi Pete Russell, który jest jednocześnie trenerem brytyjskiej męskiej kadry narodowej w hokeju na lodzie. Zespół trenuje w Milton Keynes Arena – w jednym z najlepszych tego typu obiektów w kraju. Ten sezon jest ostatnim sezonem MKL w English Premier League. Od września drużyna zawalczy w Elite Ice Hockey League.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC