1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.1.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Ważny apel do rodziców

bezplatne posilki szkolne bedfordBedford Borough Council prosi wszystkie rodziny z Bedford i okolic, aby w trudnym ekonomicznie czasie epidemii, nie zapomniały sprawdzić, czy dzieciom należą się darmowe posiłki. Gdy szkoły pozostają zamknięte, dzieci mogą korzystać z bezpłatnych posiłków lub otrzymywać kupony żywnościowe – opcja ta jest jednak uzależniona od dochodu w danym gospodarstwie domowym.

Urząd w szczególności apeluje do tych rodziców, którzy przez koronawirusa stracili pracę, mają obecnie mniejszy wymiar godzin czy cięższą sytuację w prowadzeniu własnej działalności. Jeśli w ten sposób zarabiają mniej niż dotychczas, warto zapoznać się z informacjami o bezpłatnych szkolnych posiłkach i uzupełnić wniosek online.

Z aplikacji skorzystać można, jeśli dziecko uczęszcza do szkoły na terenie Bedford Borough (nawet, jeżeli mieszka poza jego granicami).

Dziecko prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane do tego darmowego programu, jeśli rodzic pobiera m.in.: Income Support, uzależnione od dochodów Jobseeker’s Allowance i Employment and Support Allowance czy Universal Credit (przy rocznym dochodzie rodziny mniejszym niż £7,400 – po odliczeniu podatku i nie uwzględniając pozostałych zasiłków).

bezplatne posilki szkolne bedford slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC