1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 9.3.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Polka z Bedford w wyborach Little Miss

missbedford1Już w ten weekend nasza rodaczka, 8-letnia Nicola Kosińska, będzie reprezentować Bedford podczas wyborów Miss British Isles, odbywających się w Crowne Plaza Hotel w Chester. Dla małej modelki to kolejny krok w drodze do spełnienia marzeń o karierze w modelingu, ale również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

Miss British Isles to rywalizacja na skalę krajową, rozgrywająca się w sześciu kategoriach: Little Miss (wiek 5-10), Junior Miss (11-15), Miss Teen (16-19), Miss British Isles (20-35), Miss British Isles Elegance (28-44) oraz Classic Miss (wiek 45+). Nad jej przebiegiem czuwa ALBA czyli organizacja nadzorująca branżę modelingową. Najpiękniejsze dziewczynki, dziewczęta i kobiety w konkursie są wybierane przez jury.

Nicola ma szansę wygrać £1000 (łącznie z kontraktem modelingowym) oraz otrzymać tytuł, koronę i szarfę Little Miss British Isles. Wyróżnienie wiąże się również z serią sesji fotograficznych, która zaowocuje stworzeniem portfolio (o wartości £1500) i profesjonalnej strony internetowej.

I choć nie będziemy mogli w konkursie zagłosować na Nicolę – możemy trzymać za nią kciuki, do czego wszystkich gorąco namawiamy.

Jak mówi mama dziewczynki, Nicola to bardzo energiczną osóbką, która uwielbia gimnastykę, taniec i śpiew. Od trzech lat jej największym pragnieniem jest zostanie modelką.

Zachęcamy do polubienia profilu dziewczynki na Instagramie:
https://www.instagram.com/nicolakosinska/ 

missbedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC