1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.5.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
Transport, przewozy, przeprowadzki

NOWY SEZON PAF BEDFORD

paf_bedford_fotograf 1Tylko dni dzielą Polską Akademię Futbolu (PAF) w Bedford od powrotu do treningów i rozgrywania meczy na świeżym powietrzu, a więc od rozpoczęcia sezonu wiosennego! Piłkarzy PAF na murawie zobaczyć można będzie już od 5 kwietnia. Piłkarzy i piłkarki, ponieważ PAF otwiera swoje drzwi również przed dziewczynkami. Dowiedźcie się, jak Wasze dzieci mogą wejść w skład tej wspaniałej drużyny.

Treningi PAF odbywają się na boisku przy szkole St John Rigby Catholic Primary School przy Polhill Avenue w Bedford (MK41 9DQ), w każdą sobotę, w godzinach 15.30 – 17.00. Szkolenie młodych sportowców przeprowadzane jest w trzech grupach wiekowych i dostosowane do możliwości dzieci. Trenerzy PAF pokazują, w jaki sposób można zachęcić dzieci do zabawy z piłką oraz jak należy rozwijać zainteresowanie sportem. Głównym celem PAF jest stworzenie silnego klubu sportowego; miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli, mogliby w aktywny sposób wspólnie spędzać czas. PAF chce pokazać, że sport integruje, motywuje do zdrowej rywalizacji, jest ogólnorozwojowy i pozytywnie wpływa na więzi rodzinne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w wieku od 6 do 14 lat na nasze treningi, zarówno chłopców, jak i dziewczynki. PAF Bedford zapewnia miłą atmosferę, dobrą zabawę bez względu na pogodę oraz ciekawy trening pod okiem profesjonalnych trenerów.

Więcej informacji na temat Polskiej Akademii Futbolu oraz treningów można zdobyć pod numerem telefonu: 07415898541 oraz bezpośrednio na zajęciach.
https://www.facebook.com/pages/PAF-Bedford/520695568016284

paf_bedford_fotograf 1

paf_bedford_fotograf 2

Zdjęcia: Studio Broadway / www.facebook.com/studiobroadwaypeterborough 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport, przewozy, przeprowadzki
ABC