1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.4.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

BAL PRZEBIERAŃCÓW W BEDFORD

bal_karnawalowy_bedford_coverPrzed dziećmi z Bedford nie lada gratka! Już 8 lutego, w godzinach 16.00-18.00, w siedzibie Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA, odbędzie się Bal Przebierańców dla dzieci! W programie imprezy: zabawy i konkursy, wybór Króla i Królowej Balu, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji! Zachęcamy serdecznie do przyjścia i zabawy z dziećmi!

Z przyjemnością informujemy, iż podczas Balu Karnawałowego będzie możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej minisesji fotograficznej. W tym dniu będziemy gościć fotografów ze Studia Broadway z Peterborough (zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Studia: www.studiobroadway.co.uk oraz profilu na Facebooku: www.facebook.com/studiobroadwaypeterborough), dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania ze specjalnie dla nas stworzonej oferty promocyjnej: profesjonalne zdjęcie w formacie A5 za jedyne 5 funtów! Bardzo prosimy, aby ci z Państwa, którzy są zainteresowani minisesją fotograficzną wysłali nam maila, w tytule wpisując: bal karnawałowy – sesja. Zdjęcia do odbioru dla uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA oraz pozostałych dzieci będą już od 10 lutego.

Cena biletu na Bal Przebierańców w przedsprzedaży (do 1 lutego):

2 funty – uczniowie Polskiej Szkoły Sobotniej przy PLCA, posiadający legitymację szkolną (uczniowie, którzy dołączyli do nas po uroczystości Pasowania na Ucznia, również uprawnieni są do zniżki);
3 funty – dzieci spoza szkoły.

Cena regularna biletu (po 1 lutego):

3 funty – uczniowie naszej szkoły;
4 funty- dzieci spoza szkoły.

Bilety można nabyć u nauczycieli prowadzących poszczególne klasy, podczas zajęć sobotnich przez dwie kolejne soboty.

Bilety dla dzieci spoza szkoły można zarezerwować poprzez nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz numer telefonu: 0793 564 3005.

Ilość miejsc jest ograniczona!

ZAPRASZAMY!!!
PLCA Polish Language and Culture Association

 

bal_karnawalowy_bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC