1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.5.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
Transport, przewozy, przeprowadzki

Nabór uzupełniający do PAF Bedford

PAF bedfordplPolska Akademia Futbolu w Bedford ogłasza dodatkowe zapisy dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. PAF zaprasza przyszłych piłkarzy i piłkarki do zgłaszania się do naboru i przyjście na boisko St John Rigby Catholic Primary School przy Polhill Avenue w Bedford (MK41 9DQ), w dniu 6 i 13 września, o godzinie 15.30.

Treningi PAF odbywają się w sezonie w każdą sobotę, w godzinach 15.30 – 17.00. Szkolenie młodych sportowców przeprowadzane jest w trzech grupach wiekowych i dostosowane do możliwości dzieci. Trenerzy PAF pokazują, w jaki sposób można zachęcić dzieci do zabawy z piłką oraz jak należy rozwijać zainteresowanie sportem. Głównym celem PAF jest stworzenie silnego klubu sportowego; miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli, mogliby w aktywny sposób wspólnie spędzać czas. PAF chce pokazać, że sport integruje, motywuje do zdrowej rywalizacji, jest ogólnorozwojowy i pozytywnie wpływa na więzi rodzinne. PAF Bedford zapewnia miłą atmosferę, dobrą zabawę bez względu na pogodę oraz ciekawy trening pod okiem profesjonalnych trenerów.

Więcej informacji na temat Polskiej Akademii Futbolu oraz treningów można zdobyć pod numerem telefonu: 07415898541 oraz bezpośrednio na zajęciach.

https://www.facebook.com/pages/PAF-Bedford/520695568016284

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport, przewozy, przeprowadzki
ABC