1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 27.2.2024
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford przyjazne rodzinom z problemami

rodzina bedfordRząd potwierdził, że Bedford Borough Council najlepiej radzi sobie z pomocą rodzinom, które mierzą się z wieloma problemami. Dzięki znakomitemu wypełnianiu programu Troubled Families, nasze miasto otrzyma kolejną transzę funduszy, które przeznaczone zostaną na wsparcie najbardziej tego potrzebujących gospodarstw domowych w Bedford.

Istotą programu jest wzięcie w opiekę tych rodzin, które muszą sobie radzić z wieloma kosztownymi problemami na raz; bezrobociem dorosłego, chorobą, absencją dzieci w szkole, przemocą w rodzinie czy zaangażowaniem w praktyki przestępcze.

W czerwcu 2013 roku, rząd ogłosił, że program zostanie przedłużony na kolejne pięć lat (2015-2020). Do niektórych, najlepiej sobie radzących regionów, dofinansowanie miało popłynąć nawet wcześniej, bo w okresie 2014/2015. Właśnie do tego grona zalicza się nasze miasto. 

Program na poziomie krajowym pomógł już 85,000 najbardziej problematycznych rodzin – w tym części osób w Bedford. Bedford Borough Council zamierza wesprzeć poprawę sytuacji w pozostałych 72 rodzinach do maja 2015, a następnie objąć wparciem kolejne 840 do 2020 roku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC