1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.5.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
Transport, przewozy, przeprowadzki

Polski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinie

polski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinieCzy Twój partner lub członek rodziny jest wobec Ciebie agresywny? Poniża Cię i obraża? Grozi Tobie lub dzieciom? Zostawia Cię bez pieniędzy? Jeśli tak, to potrzebna jest pomoc, z którą spieszy polski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinie.

Osoby pracujące w telefonie zaufania mówią po polsku i oferują wsparcie Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii.
Głównym celem telefonu zaufania jest umożliwienie Polakom doświadczającym przemocy w rodzinie poufnego kontaktu, podczas którego będą mogli porozmawiać w ojczystym języku o swojej sytuacji oraz uzyskać informacje o dostępnej im pomocy. Współpracuje z angielskimi i polskimi organizacjami i grupami wsparcia w celu skierowania do nich ofiar przemocy.
Nie można zwlekać. Jeśli jesteś ofiarą przemocy w rodzinie, zadzwoń na podany numer – doradcy wysłuchają Ciebie i pomogą ustalić, jaką pomoc możesz uzyskać:
POLSKI TELEFON ZAUFANIA DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
01270 260106
(czynny w środy od 10.00 do 14.00 i we wtorki od 19.30 do 21.30)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Projekt realizowany jest przez stronę internetową Nowe Życie Bez Przemocy przy współpracy organizacji charytatywnej Cheshire Without Abuse.

polski telefon zaufania uk-page-001

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport, przewozy, przeprowadzki
ABC