1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.9.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bedford za £5

totally locally bedfordNasze miasto weźmie udział w krajowym święcie małych lokalnych biznesów, przedsiębiorstw i usługodawców. Uczestnictwo w tygodniowym Totally Locally's Fiver Fest oznacza, że od soboty, 8 czerwca, wiele produktów i usług będzie w Bedford dostępnych za symbolicznego piątaka. 

Lokalne firmy w liczbie ponad 60, biorące udział w inicjatywie, zaoferują cały wachlarz specjalnych ofert – za przysłowiowe grosze kupić będzie można kosmetyki, kwiaty, książki, usługi fryzjerskie, słodycze czy jedzenie. Pełen spis promocyjnych produktów i usług znajduje się tutaj:

https://www.towncentrechampions.co.uk/whos-in1   

Organizatorka wydarzenia, wolontariuszka Helen Patterson z Town Centre Champions Group wylicza, że gdyby każda z około 135,000 osób powyżej 16. roku życia żyjąca w Bedford, wydała £5 tygodniowo na produkt lub usługę oferowaną lokalnie – to miejska ekonomia zyskałaby zastrzyk finansowy w postaci 3,5 mln funtów rocznie. Dlatego tak ważne jest wspieranie lokalnych biznesów, które następnie przekłada się na lepsze zatrudnienie i zainteresowanie miastem wśród turystów – dodaje Helen.

Bedford jest jednym z czterdziestu miast w UK, które zaoferują opisywany tydzień promocji.

 

totally locally bedford slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC