1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 3.8.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
Opiekun srodowiskowy
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Przebojowe „Wesele” na festiwalu w Bedford

wesele bedfordCzas na ostatnie polsko-brytyjskie wesele przed zamknięciem granic, gdzie publiczność pod batutą prawdziwej wodzirejki wcieli się w rolę gości weselnych. Tu tradycyjne przyśpiewki, tańce i gry weselne, przeplatają się z anegdotami ze współczesnego życia w UK i refleksjami na temat roli tradycji. To przedstawienie, stworzone przez polską artystkę, po prostu trzeba zobaczyć.

Monodram inspirowany dramatem Wyspiańskiego grany jest przez autorkę Margot Przymierską po angielsku i polsku, z akcentami międzynarodowego języka Esperanto. Ten spektakl komediowy i impreza w jednym rozbawi, a jednocześnie skłoni widzów do myślenia o miłości, tradycji czy stereotypach.

"Prowadząc wesela zauważyłam, że niezależnie od tego skąd pochodzą goście, wszyscy dobrze życzą młodym" - opowiada Przymierska. "Są przyjaźni, otwarci, ciekawi innych, niezależnie od tego czy pochodzą z Polski, Anglii, Rumunii czy Indii. Zaobserwowałam siłę tego rytuału w pokonywaniu różnic kulturowych. Chcę odtworzyć ten klimat na scenie z udziałem publiczności tak, aby czuli się częścią spektaklu, a nie biernymi widzami” - tłumaczy twórczyni spektaklu.

Przy kieliszku słodkiej wódki, spróbujemy więc odpowiedzieć na pytanie, czy Polki wolą Anglików, czy disco polo pokona Brexit i jeszcze na kilka innych.

Publiczność w naszym mieście obejrzy „Wesele” w ramach festiwalu teatrów alternatywnych czyli Bedford Festival Fringe w piątek i sobotę, 19 i 20 lipca, o godzinie 21:00 w The Place Theatre.

Po spektaklu zapraszamy na imprezę przy dźwiękach disco polo!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/435639980589538/

wesele bedford plakat

wesele bedford slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC