1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.5.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
Transport, przewozy, przeprowadzki

Polka postrzelona na ulicy Bedford Road w Kempston

Bedfordshire Police LogoNa początku nie zorientowałam się, że zostałam postrzelona. Poczułam tylko ogromny ból i zobaczyłam krew, tryskającą z ręki jak fontanna – tak komentowała w rozmowie z Bedfordshire on Sunday pani Beata Górska, 31-letnia mieszkanka naszego miasta, która została przypadkowo postrzelona podczas niedzielnego spaceru w Kempston.

Pani Beata spacerowała wraz z ciężarną koleżanką po Bedford Road, w okolicy supermarketu Sainsbury’s, kiedy nagle została ugodzona w lewe ramię jedną kulą, wystrzeloną z zielonego samochodu, przejeżdżającego ulicą. Do tego niewyobrażalnego zdarzenia doszło tuż po godzinie 15.00. Pani Beacie udało się zatrzymać radiowóz, który zawiózł ją na pogotowie w Bedford. Tam stwierdzono, że pocisk utkwił w mięśniu ręki i że zostanie operacyjnie usunięty, jeśli wda się zakażenie. Pani Beata przeżyła ogromny ból i stres, cieszy się jednak, że cała sytuacja nie zakończyła się bardziej tragicznie. Podświadomie wciąż boi się wyjść z domu w obawie przed ponownym spotkaniem sprawców zdarzenia.

Postrzelenie naszej rodaczki wywołało wielkie poruszenie wśród urzędników i mieszkańców Kempston. Ci ostatni argumentują, że podobne wydarzenie mogło przytrafić się każdemu. Do incydentu doszło w popularnym, ruchliwym miejscu. Rezydenci twierdzą, że to karygodne, aby nie móc czuć się bezpiecznie w swojej dzielnicy.

Nie jest to jedyny taki przypadek w Bedford. Tego samego dnia, w którym pani Beata przeżyła swoją tragedię, strzelano także do mieszkańca naszego miasta przy Hillsden Avenue w Elstow.

Policja próbuje ustalić szczegóły zdarzeń. Wiadomo, że mamy do czynienia z grupą młodych osób, która strzela najprawdopodobniej dla zabawy. Zatrzymano już pięć osób w związku z jedną i drugą strzelaniną – zostały one zwolnione, ale muszą stawiać się regularnie w wyznaczonym posterunku policji.

Jeśli ktokolwiek z Was był świadkiem wyżej opisanych zdarzeń lub ma na ich temat jakąkolwiek wiedzę, może pomóc funkcjonariuszom policyjnym, kontaktując się pod numerem telefonu 01234 275215, 101 lub wysyłając informację smsem: 07786 200011.

Całość artykułu Bedfordshire on Sunday znajdziecie tutaj:
http://www.bedfordshire-news.co.uk/Kempston-woman-s-talks-terror-randomly-shot/story-22752953-detail/story.html

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport, przewozy, przeprowadzki
ABC