1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 2.8.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

O 22. FINALE WOŚP W BEDFORD

wosp_bedford_koloO przebiegu i wyniku 22. Finału WOŚP w Bedford, opowiada Andrzej Gajosz, szef Sztabu WOŚP Bedford: „Pogoda wprawdzie nie dopisała, ale gorące serca naszych wolontariuszy  poradziły sobie z niesprzyjającymi warunkami i udało nam się zgromadzić dość pokaźną sumkę. Pieniądze zostały policzone przez specjalnie do tego celu powołaną komisję, po czym zostały wpłacone do banku, gdzie bezpiecznie oczekują na resztę kasy z innych źródeł, jak aukcje na Ebay, wpłaty obiecane przez sponsorów.

Pozwolę sobie na to, aby nie podawać oficjalnie kwoty wpłaconej do banku po to, aby na zakończenie rzetelnie podać pełną kwotę, jaką przekażemy do WOŚP.

Ponad 40 wolontariuszy zbierało pieniądze do puszek kwestarskich, zorganizowaliśmy loterię fantową, która tak naprawdę zakończy się dopiero dzięki Ebay – nie daliśmy rady zakończyć loterii w trakcie finału. Taka duża ilość fanów, jaką udało nam się zgromadzić, przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Podobnie było z licytacją. Zlicytowaliśmy wiele atrakcyjnych przedmiotów i voucherów na zakupy i usługi, ale wiele znajdzie się w najbliższych dniach na aukcji na Ebay. Ogromne zainteresowanie imprezą spowodowało, że aukcje niektórych przedmiotów trwały bardzo długo. Wystarczy wspomnieć, że piłka z podpisem Roberta Lewandowskiego została zlicytowana za £175!!! Koszulki, poduszka i inne oficjalne gadżety WOŚP sprzedane zostały po kilkadziesiąt funtów każde. Impreza trwała bardzo długo i mimo wielu moich błędów w organizacji, udało nam się osiągnąć zamierzony cel – zebraliśmy pieniądze, które trafią do fundacji WOŚP i zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Zespoły muzyczne i artyści solowi dopisali nam tak, że prosiliśmy ich, aby nieco skracali swój program, aby wyrobić się w czasie i przeprowadzić choćby loterię czy licytacje.

Wkrótce odbędzie się spotkanie dla wszystkich, którzy brali udział w wydarzeniu oraz tych, którzy chcą się dowiedzieć jak nam poszło.

O terminie i miejscu tego spotkania napiszemy wkrótce. Na spotkaniu tym oficjalnie podamy wyniki naszych poczynań i rozliczymy się z poniesionych kosztów.

W imieniu swoim, całego sztabu organizacyjnego, a przede wszystkim tych, dla których organizowaliśmy imprezę, chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za datki składane do puszek i za wzięcie udziału w licytacji i loterii, za czynny udział w tym wydarzeniu, za to, że byliście z nami i za to, że razem mogliśmy zrobić coś dobrego dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Dziękuję wszystkim sponsorom - firmom i osobom prywatnym za hojne dary i pomoc rzeczową i finansową, za wspaniałą grochówkę i super bigos, za wspaniałe ciasta, pączki, soki i inne napoje, a przebogate kosze z artykułami spożywczymi i kosmetykami, za super tort i chleby w kształcie serca (ogromne takie, że cała rodzina będzie miała na kanapki na 3 tygodnie).

Dziękuję za wspaniałą atmosferę, jaka cały czas panowała na imprezie i za wytrwałość wszystkich ludzi dobrej woli, którzy za kompletną darmochę pracowali wiele godzin, inni wiele dni po to, abyśmy mogli wspólnie przekazać naszą pomoc dla tych, którzy jej potrzebują.

Chciałbym też podziękować mojej rodzince, moim znajomym i przyjaciołom, którzy pomogli mi w organizacji całego wydarzenia.”

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC