1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.4.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

WITAMY STUDIO BROADWAY!

fb2Studio Broadway to nowa nazwa studia fotograficznego, mieszczącego się przy Broadway w Peterborough. Studio Broadway jest odpowiedzią na rosnące wśród lokalnej Polonii zapotrzebowanie na profesjonalne usługi fotograficzne w przystępnej cenie. Broadway – piękna ulica w samym sercu miasta Peterborough, przy której znajduje się studio, zainspirowała fotografów do wyboru obecnej nazwy.

Studio Broadway, polskie studio fotograficzne, zostało wyposażone w nowe logo oraz stronę internetową, dostępną w polskiej i angielskiej wersji językowej: www.studiobroadway.co.uk. Na stronie można zobaczyć premierowe zdjęcia, wykonane przez fotografów studia; przeczytać informacje o oferowanych usługach czy kupić jeden z wielu indywidualnie zaprojektowanych kuponów upominkowych.

Przed Studiem Broadway wiele ekscytujących projektów – o jednym z nich napiszemy już wkrótce. Nowe wyzwania i obowiązki nie przeszkodzą jednak studiu w dalszym wykonywaniu fotorelacji na potrzeby naszej strony.

Zapraszamy do polubienia strony Studia na Facebooku: https://www.facebook.com/studiobroadwaypeterborough oraz do korzystania z usług firmy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC