1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.6.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Polecane na weekend w Bedford – Heritage Open Days

heritage open days bedfordBezpłatny dostęp do historycznych miejsc i zabytków, do których wstęp jest zazwyczaj płatny lub ograniczony dla gości – oto istota odbywających się w ten weekend Heritage Open Days. Wszystko po to, aby mieszkańcy w całym kraju mogli zapoznać się z szeroko pojętym dziedzictwem i skarbami architektury. Jakie miejsca będzie można odwiedzić w Bedford i okolicach?

Opisywane dni otwarte odbywają się we wrześniu każdego roku. To największe, kulturalne wydarzenie w Anglii; bierze w nim udział ponad 1400 organizacji, 40 tysięcy wolontariuszy oraz aż milion zwiedzających. 

Strona internetowa Heritage Open Days podaje ponad 4,700 propozycji do wykorzystania w czasie dni otwartych, również w naszym hrabstwie i świetną wyszukiwarkę, dzięki której możemy określić swoje preferencje i pożądaną lokalizację:

http://www.heritageopendays.org.uk/directory/advanced-search

Wachlarz możliwości jest ogromny i obejmuje teren całego kraju. Od zamków do ratuszy, od wież do podziemi, od posiadłości do spacerów z przewodnikiem. Gdziekolwiek się nie znajdziemy w ten weekend, na pewno w okolicy znajdzie się również coś godnego zwiedzenia.

Oto, najważniejsze miejsca, które można zobaczyć w Bedford i okolicach podczas Heritage Open Days:

- wycieczka z przewodnikiem po Bromham Mill & Cafe
- Mool Hall (Elstow) i poznanie świata Johna Bunyana
- Queen’s Anne Summerhouse czyli zabytek położony w pięknym Shuttleworth Estate
- Trinity Methodist Church w Biggleswade
- sprzedaż wina i dzień otwarty w Warden Abbey Community Vineyard

Zapraszamy i życzymy udanego weekendu! 

Jeśli chcielibyście zarekomendować jakiekolwiek imprezy i wydarzenia, które mogłyby zainteresować Polaków w Bedford podczas przyszłego weekendu (20-21 września), napiszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my umieścimy Wasze typy w formie ogłoszenia na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC