1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.9.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Bezpłatne zajęcia dla pań w Bedford

sport bedford 2017Kobieta potrafi! Tak brzmi hasło organizowanego przez Bedford Borough Council, we współpracy z Fusion Leisure i kampanią „That Girl Can”, tygodnia bezpłatnych zajęć sportowych dla kobiet z Bedford i okolic. Szacuje się, że w UK sport regularnie uprawia mniej kobiet niż mężczyzn. Taka inicjatywa, jak ta w Bedford, ma pomóc w wyrównaniu proporcji.

Siedem dni wypełnionych różnymi, darmowymi aktywnościami sportowymi ma promować dbanie o kondycję fizyczną. To również szansa dla pań, aby spróbowały swoich sił w dyscyplinach, z którymi nigdy wcześniej się nie mierzyły.

Organizatorzy przygotowali aż 29 zajęć, z których korzystać będzie można w dniach 23-30 kwietnia. Wszystkie ćwiczenia odbędą się w obiektach zarządzanych przez Fusion Leisure. Nie ma potrzeby wcześniejszego zapisania się na sesje sportowe, ale należy mieć na uwadze, że uczestniczki dobierane będą na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Ilość miejsc jest ograniczona.

Jeśli paniom spodoba się dana dyscyplina sportowa i po ćwiczeniach próbnych zechcą kontynuować jej uprawianie – na koniec zajęć otrzymają przydatne ku temu informacje od prowadzących.

A teraz do rzeczy – oto lista dostępnych zajęć:

sport bedford 2017 plakat

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC