1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.5.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 
Transport, przewozy, przeprowadzki

Puchar Świata w Rugby w MK

rugby milton keynes 1Rugby? Zazwyczaj kojarzy się z nudnym czy niezrozumiałym sportem, uprawianym przez Brytyjczyków. My jednak namawiamy do zmiany stereotypów i zapraszamy wszystkich na wyjątkowe, prestiżowe mistrzostwa tej dziedziny sportu, odbywające się m.in. w pobliskim Milton Keynes, dodatkowo wypełnione pirotechniczną paradą i koncertem Willa Younga!


O wydarzeniu


Puchar Świata w Rugby 2015 to ósmy Puchar Świata - zawody o randze mistrzostw świata w rugby union - rozgrywane co cztery lata. Turniej w dniach od 18 września do 31 października 2015 roku zorganizuje Anglia, która pokonała kandydatury Japonii, Włoch i RPA. Mecze zostaną rozegrane na dwunastu angielskich stadionach oraz na Millennium Stadium w Cardiff. Milton Keynes jest jednym z gospodarzy mistrzostw.
W turnieju udział weźmie 20 drużyn, które rozegrają w sumie 48 pojedynków sportowych. Owe zmagania zobaczą miliony telewidzów na całym świecie.
Szacuje się, że Wielka Brytania dzięki wydarzeniu zarobi ponad dwa biliony funtów.
Na stadionie MK w Milton Keynes, w dniach 1 – 6 października między sobą rywalizować będą zespoły z Francji, Kanady, Japonii, Urugwaju, Fidżi oraz Samoa. Pełen program rozgrywek dostępny jest na stronie internetowej: http://www.lovemkrugby.co.uk/upload/managerFile/New%20Folder(1)/RWC2015_MatchSchedule.pdf 
Bilety można kupić online: https://tickets.rugbyworldcup.com/

 

Strefa kibica


Bezpłatna strefa kibica zostanie zorganizowana w Campbell Park w dniach 1-11 października; to tam kibice, mieszkańcy Milton Keynes i przyjezdni goście będą się bawić przed meczami i celebrować rugby.
To także tam odbędzie się próba pobicia rekordu świata w największym występie i przedstawieniu Haka – dokładnie w sobotę, 10 października. Jeśli chcielibyście wziąć udział w wyzwaniu, wyślijcie swoje zgłoszenie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwońcie na numer: 01908 596595.
Strefa pomieści do 5,000 osób, które na gigantycznych ekranach obejrzą mecze rugby.
Na miejscu będzie coś do zjedzenia i picia oraz mnóstwo rozrywki.

 

Clash of Drums


Podczas mistrzostw, ulice Miltion Keynes staną się scenerią dla wybuchowej, spektakularnej i dramatycznej walki na bębny. Rozegra się ona pomiędzy uznanymi na całym świecie grupami artystycznymi Les Commandos Percu (Francja) oraz Deabru Beltzak (Hiszpania).
Przedsmak bitwy prezentujemy na poniższym video. Dodamy tylko, że przedstawienie jest bezpłatne. Odbędzie się ono w piątek, 2 października (godz. 20.00, start: Lloyds Court) oraz w sobotę, 3 października (godz. 21.30, start: Campbell Park). Pokaz potrwa około 50 minut. Ze względu na efekty pirotechniczne oraz hałas, zaleca się, aby na przedstawienie nie brać ze sobą małych dzieci oraz nie przyprowadzać zwierząt.


Will Young w Milton Keynes


Występ piosenkarza Willa Younga stanie się częścią świętowania Pucharu Świata w Rugby 2015. Wokalistę zobaczymy w piątek, 9 października w strefie kibica w Campbell Park. Sprzedaż biletów ruszy w ten piątek (4 września).
Więcej o pozostałych artakcjach towarzyszących mistrzostwom można przeczytać tutaj:
http://www.theparkstrust.com/whats-on/festivalofrugby 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport, przewozy, przeprowadzki
ABC