1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 2.8.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Mierzymy wysoko – 24. Finał WOŚP w Bedford

orkiestra bedfordOkoło 120 tysięcy wolontariuszy Orkiestry wyjdzie na początku przyszłego roku, 10 stycznia, na ulice nie tylko polskich miast, ale także kilkudziesięciu krajów na świecie, w tym również u nas w Bedford! Muzyczną gwiazdą finału WOŚP w naszym mieście będzie Donatan i Cleo.

Ze względu na rozmiar tegorocznego wydarzenia miejsce Finału to – Bedford Corn Exchange.

W tym roku zbierane są pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Do współpracy przy naszym miejskim graniu włączyły się także następujące miejscowości: Wolverhampton, Coventry, Milton Keynes , Northampton, Wellingborough, Huntingdon oraz Kettering . To będzie cudowny i szalony Finał!
Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

W dniu 10 stycznia w naszym mieście zostanie podjęta próba poprawienia naszych poprzednich osiągnięć.

- Wierzymy, że nam pomożecie – komentuje Łukasz Goluch, szef Sztabu WOŚP w Bedford. - Aby zostać wolontariuszem trzeba będzie tylko wypełnić ankietę wolontariusza. Możecie zrobić to poprzez kontakt z administratorem Wiolettą Wysocką: https://www.facebook.com/wwysocka1 (poprzez priv na stronie FB) lub możecie wpaść na zebranie do Domu Polskiego przy Ashburnham Rd, Bedford, MK40 1DS. Komunikaty o spotkaniach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej orkiestrowej stronie: https://www.facebook.com/bedfordwosp Zapraszam także wszystkich, którzy chcą zostać sponsorami tego wydarzenia.

Kandydatów, którzy nie ukończyli 16. roku życia zapraszamy z opiekunami prawnymi – muszą oni wyrazić zgodę na ich udział w 24. Finale WOŚP. Osoby, które wypełnią zgłoszenia zostaną zaproszone na szkolenie wolontariuszy. Ilość miejsc ograniczona!

Ogólny plan WOŚP

Finał WOŚP w Bedford rozpocznie się o godzinie 14.00. Na początek zobaczymy występy polskich szkół - Szkoły Jana Pawła II i zespołu Promethidion, PLCA oraz Polskiej Szkoły z MK. Kilka razy w ciągu dnia odbędą się orkiestrowe aukcje. Warto obejrzeć też ciekawie zapowiadający się pokaz lokalnej szkoły tańca- Court School of Dancing.
Czeka nas super muzyka w wykonaniu:

 

 

Zakończenie finału WOŚP w Bedford przewiduje się na godzinę 23.00.
Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

 

 

 aktualny wosp bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC