1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.4.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Gwiazdy polskiego kabaretu na I Wieczorze Kabaretowym w Northampton

wieczor kabaretowy northamptonI Wieczór Kabaretowy w Northampton odbędzie się w piątek, 13 marca. Specjalnie dla Was na jednej scenie kabaretowej wystąpią: po raz ostatni w pełnym składzie Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, oraz Tomasz Jachimek. Polski kabareton zagości w Spinney Theatre (Northampton School for Girls, NN3 6DG) od godziny 19.30. Dzięki uprzejmości organizatorów, wśród zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu użytkowników, rozlosujemy dwa pojedyncze zaproszenia.

 

Jeśli chcecie znaleźć się na widowni, to napiszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zwycięzców wyłonimy w drodze losowania. Czekamy do 11 lutego.

 

A teraz przedstawmy gwiazdy wieczoru:

Kabaret Młodych Panów

Kabaret tworzą artyści z dużym doświadczeniem i dorobkiem scenicznym, którzy wciąż są bardzo "młodzi". Młodzi Panowie już na pierwszych występach zaczęli odnosić sukcesy, co świadczyło o trafności pomysłów. Z dnia na dzień było coraz lepiej i tak jest do dziś. Gdy wychodzą na scenę, publiczność wpada w szał i płacze ze śmiechu. Nie boją się satyry społecznej i politycznej, ale dawkują ją z pomysłem i ze smakiem. Inteligentny dowcip i zaskakujące pointy są domeną ich występów. Są teraz w pełni sił, u szczytu sławy, co nie znaczy, że nie mogą nas jeszcze zaskoczyć...

Łowcy.B

Łowcy.B to kabaret - teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie.

Z dniem 1 stycznia 2015 szeregi kabaretu opuścili Paweł i Mariusz, którzy poprosili o urlop i odpoczynek od spraw łowieckich. Jednak specjalnie dla Was Łowcy wystąpią raz jeszcze w starym składzie razem z Pindurem i Kałamagą. Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony. Musicie zobaczyć ich show na żywo. To jedyny sposób, aby przeżyć sweterkowe katharsis :)

Tomasz Jachimek

Polski artysta kabaretowy, konferansjer, dziennikarz. Współpracownik Programu III Polskiego Radia oraz stały gość Szkła Kontaktowego. Autor felietonów w Newsweek Polska z cyklu "Pięciopak Jachimka". W listopadzie 2007 roku ukazała się płyta DVD Tomasza Jachimka, a 20 października 2010 roku odbyła się premiera jego pierwszej książki pt. „Handlarze czasem”.

Bilety w cenie 29 £ dostępne na: www.kabaretywuk.co.uk oraz w wybranych sklepach. 

wieczor kabaretowy 1

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC