1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.4.2021
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Zbliża się czas odnowienia tax credits

odnowienie tax creditsW dniu 31 lipca mija termin uaktualnienia swoich danych i informacji, niezbędnych do wypłacania Working Tax Credit i Child Tax Credit przez HMRC. Jeśli pobierający powyższe zasiłki od państwa nie zrobią tego w terminie bądź w ogóle, świadczenia zostaną wstrzymane.

Proces tegorocznego "odnowienia" został uproszczony dzięki wersji online – do tej pory spora liczba beneficjentów musiała wypełniać dokumenty bądź dzwonić do HMRC. Teraz, niezależnie od zmiany, którą chcemy zgłosić; czy to w dochodzie, czy w personalnych danych, wszystko możemy sprawnie załatwić w sposób elektroniczny.

Sprawy, o których powinno się poinformować HMRC, to zmiany m.in. w zarobkach, ilości godzin pracy czy kosztach opieki nad dzieckiem. Pełna lista znajduje się tutaj: https://www.gov.uk/changes-affect-tax-credits

HMRC wysłało w okresie od kwietnia do czerwca dokumenty, potrzebne do aktualizacji świadczeń czyli tzw. "tax credits renewal packs" do około 5.9 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju. Dostarczenie do HMRC wymaganych informacji i potwierdzeń online zajmuje około 10-20 minut (choć znacznej liczbie osób korzystających z internetowego rozwiązaniam zajęło to jedynie 6 minut).

Im szybciej odnowi się tax credits, tym lepiej – HMRC będzie wtedy wiedzieć, czy należy nam się dopłata, czy też zwrot w świadczeniu.

Link do strony, za pomocą której uaktualnimy nasze informacje w HMRC:
https://www.gov.uk/renewtaxcredits

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC