1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 18.8.2022
MIEJSCE REKLAMA 
 
 
 
  SHA baner
 

Ciało Polaka odnalezione w Carlton

kamil leszczynki wellingborough bedfordPolicja hrabstwa Bedfordshire oficjalnie potwierdziła, że ciało odnalezione prawie tydzień temu na polu, blisko drogi gospodarczej między miejscowościami Carlton i Turvey, należy do naszego rodaka. Dwa dni temu połączone służby policyjne z Bedford, Wellingborough i Hertfordshire rozpoczęły dochodzenie w sprawie morderstwa.

Szczegóły tragedii, w wyniku której 33-letni Kamil Leszczyński z Knox Road w Wellingborough stracił życie - nie są jeszcze znane. Policja już teraz jednak uważa, że owe okoliczności należy traktować w kategorii zabójstwa.

Bliscy naszego rodaka wydali oświadczenie, w którym stwierdzają, że Kamil był wspaniałym, wesołym i czułym człowiekiem, który zawsze troszczył się o swoją siostrę i bardzo się nią opiekował.

Ciało Polaka zostało zauważone na polu w czwartek, 1 lipca około godziny 16:30. Policja jest obecnie zainteresowana wszystkimi szczegółami i wydarzeniami, związanymi z Kamilem, które miały miejsce przed tą datą. Jeśli ktokolwiek jest w stanie dostarczyć nawet z pozoru mało istotne informacje w tym temacie - służby proszą o kontakt pod numerem 101 lub złożenie doniesienia online (podając hasło referencyjne Operation Helianthus). Osoby chcące zachować anonimowość, mogą skontaktować się z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111 lub odwiedzając stronę https://crowd.in/ofQwXr.

kamil leszczynki wellingborough bedford slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC