1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.10.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polak ukarany za śmiertelny wypadek

beredaSześć lat więzienia czeka Polaka, który doprowadził do wypadku swojego samochodu i tym samym do śmierci jednego z pasażerów. Marcin Bereda, lat 40, zamieszkały w Stockwood Crescent w Luton, jechał BMW 330 ulicą New Airport Way w dniu 7 czerwca i około godziny 18:20 uderzył w słup latarni ulicznej.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego w Bedford

dzien zdrowia psychicznego bedfordŚwiatowy Dzień Zdrowia Psychicznego został ustanowiony przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego w 1992 r. i od tej pory obchodzony jest w dniu 10 października każdego roku – za kilka dni w naszym mieście odbędzie się wydarzenie w ramach tej, zwracającej uwagę na problematykę zdrowia psychicznego, inicjatywy.

Whistl rekrutuje w Bedford

whistl bedfordJedna z największych firm dostawczych w kraju, która niedawno otworzyła swój magazyn w naszym mieście, szykuje się na najbardziej pracowitą końcówkę roku w całej swojej piętnastoletniej historii działalności. I z tego tytułu pragnie zatrudnić aż pięćdziesięciu kierowców HGV w Bedford Super Depot.

Plaża w centrum Bedford

plaza bedford 2016Już od dziś mieszkańcy naszego miasta, turyści i goście mogą korzystać z plaży w centrum miasta. Po raz kolejny teren obok Harpur Centre został przemieniony w piaszczystą plażę z leżakami, wesołym miasteczkiem dla dzieci oraz nieodzownym w nadmorskim klimacie fish & chips. Atrakcja zagości w Bedford do 13 sierpnia czyli przez cały tydzień.

Zakaz jazdy rowerami utrzymany

zakaz bedford 2019Kontrowersyjny zakaz jazdy rowerami w centrum Bedford został utrzymany i będzie obowiązywać jeszcze przez trzy lata. To za sprawą decyzji Bedford Borough Council, którą poprzedziły konsultacje społeczne. Wypowiedziało się w nich 215 osób – większość za zakazem poruszania się rowerami w określonych godzinach w sercu naszego miasta.

Bedford stolicą tańca

dance bedford 2019Już w najbliższą sobotę nasze miasto stanie się istną stolicą tańca. Wszystko za sprawą wydarzenia Bedford's Dance Showcase, podczas którego kluby i grupy taneczne zaproszą chętnych na pokazy swoich umiejętności, a także na otwarte sesje próbne takich technik, jak taniec uliczny, jazz czy balet.

Remont niebezpiecznego odcinka A6

remont a6 wilsteadTego lata rozpocznie się remont odcinka trasy A6 na południe od Bedford, obok Wilstead. Prace będą miały charakter pilny, bowiem podłoże drogi zapada się i korzystanie z niej staje się ryzykowne. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników A6, kosztowną inwestycję sfinansuje Bedford Borough Council, a rolę wykonawcy kontraktu podejmie firma Henderson & Taylor.

Dzień Sił Zbrojnych w Bedford

armed forces day bedford 2019Parada oraz program wypełniony rozrywką, wystawą pojazdów wojskowych oraz stoiskami handlowymi – oto niektóre z atrakcji zaplanowanego na niedzielę, 30 czerwca, świętowania Dnia Sił Zbrojnych w Bedford. Jego celem jest uświadomienie jak największej liczby osób o poświęceniu, jakie w przeszłości i teraźniejszości staje się udziałem bohaterów służących w królewskich siłach zbrojnych.

Bedford za £5

totally locally bedfordNasze miasto weźmie udział w krajowym święcie małych lokalnych biznesów, przedsiębiorstw i usługodawców. Uczestnictwo w tygodniowym Totally Locally's Fiver Fest oznacza, że od soboty, 8 czerwca, wiele produktów i usług będzie w Bedford dostępnych za symbolicznego piątaka. 

Niedziela bezpłatnych atrakcji w Bedford

have a go with harpurCo roku cieszące się niezwykłą popularnością wydarzenie; Have a Go with Harpur, powraca w ten weekend do Bedford Park. A wraz z nim fantastyczne i bezpłatne atrakcje, pokazy, konkursy oraz degustacje. Organizatorzy zapraszają już w niedzielę i obiecują świetną rozrywkę, w tym darmową ściankę wspinaczkową.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC